AppsFabrik Nedir ve Nasıl Çalışır?

AppsFabrik Nedir?

"AppsFabrik, kontrol paneli vasıtasıyla tek satır dahi kod yazmadan bütün mobil cihazlar için uygulama geliştirme kabiliyeti kazandıran bir uygulama platformudur."

Bir AppsFabrik kullanıcısı, web tabanlı kontrol paneli sayesinde dakikalar içerisinde bir mobil uygulama yaratabilecek ve tek bir panel üzerinden geliştirdiği bu uygulamayı iOS, Android ve Windows tabanlı bütün akıllı telefon ve tabletler için yayınlayabilecektir. AppsFabrik kullanıcılara sadece mobil uygulamalarını yaratma kabiliyeti değil aynı zamanda yaratmış oldukları uygulamaları istedikleri anda güncelleme yeteneği de vermektedir. Bu sayede kullanıcılar en ufak bir değişiklikte bütün işletim sistemleri için ayrı ayrı güncelleme yayınlamak zorunda kalmayacak, kontrol panelinden yapacakları değişiklik anında aktif hale gelecektir. İstedikleri her an mobil uygulamalarının tasarımı ve içeriği üzerinde değişiklikler yapabileceklerdir. Son derece dinamik tasarım özellikleri ve sistemde tanımlı olan onlarca ekran tipi sayesinde uygulamanın tasarımını tamamen kullanıcının hayal gücüne bırakan AppsFabrik platformunu, kullanıcılar kendileri yada müşterileri için uygulama geliştirme amaçlı kullanabilirler. Kısaca AppsFabrik, kullanıcılarına kendileri veya müşterileri için sayılı saatler hatta dakikalar içerisinde, tüm mobil cihazlarda çalışan mobil uygulamalar tasarlama imkanı verecek ve bunu yaparken de kullanıcılarını bütün detaylardan kurtararak hız, esneklik ve düşük maliyet avantajı kazandıracaktır.

AppsFabrik Nasıl Çalışır?

Tamamen bulut teknolojisi üstüne kurulmuş olan AppsFabrik sayesinde sıfırdan bir mobil uygulama inşa etmek veya sizin için ilk tasarımını bizim yaptığımız uygulamayı güncellemek, değiştirmek çok hızlı ve kolay. Sizin için açacağımız bir hesap ile kullanabileceğiniz web yönetim paneli sayesinde uygulamanızın içeriğinden tasarımına kadar müdahale etme ve güncelleme yapma kabiliyetine sahip oluyorsunuz. Bütün bunları yaparken sistemde tanımlanmış olan içerik ekranları, resim galerileri, form ekranları, video galerileri, twitter ekranları, mp3 galerileri, kapak ekranları ve benzeri onlarca ekran tipinden seçim yapabilir, farklı özellikleri kombine edebilir ve bu ekranları istediğiniz şekilde özelleştirerek kullanıcılarınıza sunabilirsiniz. Ayrıca “Anlık Bildirimler” modülü ile istediğiniz her an sınırsız sayıda anlık bildirimi bütün kullanıcılarınıza gönderebilirsiniz. Hatta ileri tarihli anlık bildirimler oluşturarak zamanı gelince otomatik olarak gönderilmesini sağlayabailirsiniz.

Kısacası bir mobil uygulama geliştirebilmek için sadece iyi bir internet kullanıcısı olmanız yeterli. Tasarımla da uğraşmak istemiyorsanız, uygulamanızın tasarımını biz gerçekleştirebilir ve size istediğiniz zaman her açıdan güncelleyebileceğiniz hazır bir mobil uygulama da sunabiliriz. Seçiminiz hangisi olursa olsun; mobil uygulama sahibi olmak için en büyük yardımcınız AppsFabrik olacak.

AppsFabrik Kimler İçin?

Günümüzde mobil cihaz kullanımının dizüstü ve masaüstü bilgisayarları büyük oranda geçmesi ile birlikte mobil uygulamalar hem prestij hem de tanıtım ve reklam aracı olarak listelerin ilk sıralarına yerleşti. Bu veriler ışığında gündemde kalmaya, tanıtıma ve prestije ihtiyacı olan her türlü işletme ya da birey için mobil uygulamalar paha biçilemez bir pazarlama aracı halini aldı. Bunların yanında çeşitli yayınlar yapan, duyurularını paylaşmak isteyen topluluklar, kurumlar, magazin ve haber kaynakları için mobil uygulamaların değeri günden güne artmaya devam ediyor. Siz de bu gruba giriyorsanız, daha da önemlisi bu gruba hizmet veren bir ajans iseniz AppsFabrik size Almany'da benzeri dahi olmayan yepyeni bir platform sunuyor. Bir tasarım ajansı olarak sadece kendi işinize odaklanabilir, tasarımınızı yapabilir ve kendi tasarımınız ile mobil uygulama oluşturma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik sadece tasarım ve içerik girilmesine ayıracağınız zaman ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede yeni müşteriler kazanabilir, mevcut müşterilerinize daha geniş bir yelpaze sunabilirsiniz.

Sosyal Platformlarımız