Neden AppsFabrik?

Neden AppsFabrik?

Mobil uygulama geliştirme sürecinin zorluğu, pazarda bir çok farklı mobil işletim sistemi ve cihaz olması, maliyetlerinin yüksekliği, zaman sıkıntısı ve daha önemlisi tecrübeli bir kadrodan yoksun olunması nedeniyle birçok işletme, reklam ajansı, yazılım firması ve birey bu uygulamaları iş süreçlerine dahil edememektedir.

Çok Yetenekli

Tüm bu engelleri ortadan kaldırmak için geliştirilen AppsFabrik, sadece bir web yönetim paneli yardımıyla mobil uygulamalar inşa edebilmenizi sağlar. AppsFabrik’ ın sunmuş olduğu bu pratik ve herkesin kullanabileceği altyapı sayesinde geliştirme sürecinin zorlukları ortadan kaldırılır. AppsFabrik ile bir mobil uygulama yaratmak için yazılım uzmanı olmanıza, kod yazmanıza veya büyük bir yazılım ekibine sahip olmanıza gerek yoktur. Fazladan bir yatırım yapmak yerine sadece kendi işinize odaklanabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Bütün bunları yapabilmek için, sadece bir internet kullanıcısı olmanız yeterli. Son derece basit bir kullanımı olan AppsFabrik Yönetim Paneli'nde bir çok ekran tipi, özellik ve modül hazır olarak kullanımınıza sunulmuş durumda. Sizin için hazırlanmış ekranları, modül ve fonksiyonellikleri kullanarak müşterileriniz veya kendiniz için dilediğiniz şekilde mobil uygulama üretebilme imkanı yakalarsınız. Böylece ağır bir çalışma yükü ve uzun soluklu bir iş temposuna maruz kalmazsınız.

Tasarımınızın yayınlanması için Tam Destek!

Tasarım bitti, içerik girildi, fonksiyonellikler tamam. Sıra geldi uygulamanın yayınlanmasına yani en önemli ikinci etap olan uygulamanın mobil uygulama marketlerine yollanması, yazışma, ret veya onaylanması süreci.

Mobil Uygulamamı Marketlere Nasıl Göndereceğim ?

iOS + Android* + Windows Phone* İşte burada AppsFabrik yine devreye giriyor. Gereken yerlerle iletişim halinde geçen ve minimum 1 hafta alan bu süreci sizin yerinize tamamen biz yönetiyoruz. Uygulamanızın tamamlanmasından markete koyulmasına ve indirilebilir duruma gelmesine kadar geçen bütün süreçte yanınızda yer alıyor ve bu sürecin sorunsuz geçmesini sağlıyoruz.

Hızlı Güncelleme

İçerik ve tasarımlarla ilgili kontrol panelinden yapılan tüm düzenleme ve güncellemelerin anında etkin hale gelmesini sağlayan gelişmiş altyapı.

Düşük Maliyet

Uygun sahip olma maliyetleri sayesinde onlarca gelişmiş özellik içeren kaliteli ve güçlü mobil uygulamalara kolayca sahip olabilirsiniz.

Offline Çalışma

İnternet bağlantısı olmasa bile kullanıcıların uygulamayı çalıştırıp son güncel içeriğe ulaşmasını sağlayan çevrimdışı çalışma özelliği.

Anlık Bildirim İle Anında Kişilere Ulaşma

Kullanıcılarınıza istediğiniz zaman ve sayıda anlık bildirim gönderebilirsiniz. İsterseniz bildirimlerinizin zamanını planlayarak belirlediğiniz tarih ve saatte gönderilmelerini sağlayabilirsiniz.

Basit Arayüz

AppsFabrik'in basit arayüzü sayesinde, istediğiniz zaman uygulamanızda değişikler yapabilir, tek bir yazılım kodu bile girmeden menülerinizi değiştirebilir, müşterilerinize mesaj ve kampanya bilgisi gönderebilirsiniz.Bu özelliklerin hepsini Türkçe menülerden basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Sosyal Platformlarımız